Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
7304
15.06.2012, 06:59
Dobre miejsce... może spokojnie zdobywać doświadczenie i grać o np. 5 miejsce. O ile Mu się drużyna nie rozlezie bo tam wyraźnie coś się stało na finiszu. Radolsky nie rzucił tej roboty bez powodu.
arti