Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17688
Stary 15.06.2012, 06:20
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
No więc oprócz palikociąt, GW i Niesiołowskiego PiS jako winnego zamieszek po meczu Polska-Rosja wskazuje również prasa zagraniczna, a w tym wypadku "Rosijskaja Gazieta":
"To rezultat retoryki ultraprawicowej opozycji i utrzymującej z nią kontakty partii Prawo i Sprawiedliwość - twierdzi "Rossijskaja Gazieta". Dziennik dodaje, że -"w tej wspólnocie nie tylko miesza się sport z polityką, ale również wykorzystuje się duże imprezy sportowe dla osiągnięcia politycznych celów".
Prawda że urocze . Od razu widać kto z kim trzyma .

Ale zaraz , zaraz. Przecież ten tekst idealnie współgra z tym co napisał Szpenio:

Cytat:
odpowiedz, kto się bił? polskie pikiniki co są prorządowi, czy grupka młodych chłystków pod egidą katolicko-narodową z ramienia prawicowych partii?


Teraz w PO-stkomunistycznych mediach trwa "fachowa" analiza zamieszek , aby miały właściwą puentę zaprasza się do studia różnych sowieciarzy, agentów wpływu + postkomunistyczną hołotę. Trwa bicie piany majęce udowodnić, że jest to wybryk "odizolowanych elementów prawicowych czytaj: PiS-wskich" Wczoraj koło północy w WSI24 pluł się Olbrychski, poseł PO Federowicz i nowa od niedawna gwiazda ...Giertych. Zastanawiano się co zrobić aby wyroki na złapanych w czasie zamieszek były większe . Szkoda, że nie pomyslano o swojej przyjaciółce piosenkarce Korze, która kilka dni temu tłumaczyła się, że narkotyki które dostała pocztą z zagranicy były dla ....jej psa.