Ja nie wiem ale z calych tych 6 dni Mistrzostw to najbardziej podobaja mi sie spiewy Irlanczykow i ta dzisiejsza przyspiewka na koniec meczu
cos pieknego odpadaja z mistrzostw a tu niesie sie taka piesn,dziwne uczucie

,jak ktos napisal metaficzyczne wręcz
brawa dla nich!!!