Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#348
Stary 14.06.2012, 22:59
Ja nie wiem ale z calych tych 6 dni Mistrzostw to najbardziej podobaja mi sie spiewy Irlanczykow i ta dzisiejsza przyspiewka na koniec meczu

cos pieknego odpadaja z mistrzostw a tu niesie sie taka piesn,dziwne uczucie ,jak ktos napisal metaficzyczne wręcz

brawa dla nich!!!
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 14.06.2012 o godz. 23:02.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując