|
Dajcie już spokój - dla mnie też przychodzenie na trening i ogłaszanie swoich manifestów to kiepska sprawa ale...no ja .......e, mamy tą niby demokracje a ponoć jej jednym z założeń, jest możliwość głoszenia własnych poglądów
'Małp' jak się okazało nie było - reszta to kwestia gustu.Nie każdemu musi się wszystko podobać ale żadnej afery bym z tego nie robił.
|