Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14037
Stary 14.06.2012, 22:27
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Po zbliżającym się sezonie będziemy musieli zacząć budowę od nowa całego zespołu. Nie da się sprowadzić skutecznego napastnika za darmo a jeśli już idzie o rynek krajowy takie zabiegi można nazwać jednym słowem - dziadostwo - Z przyjściem Bednarza każdy musiał się liczyć, że to będzie właśnie tak wyglądało. Cupiał do siebie zraził tylu ludzi dotychczas, że nie wiem kto po Bednarzu przyjdzie i będzie sprzątał to dzieło, które odziedziczy po dyrektorze sportowy z zerem kontaktów w świecie futbolowym.
Zespół budować musimy od początku po tym sezonie co właśnie się skończył. No, ale winny jest temu Bednarz... On nie wykupił gwiazdy Nuneza, nie przedłużył kontraktu krakowskiemu Daniemu Alvesowi - Lameyowi, a także zrezygnował z solidnego lewego obrońcy Paljicia. Do tego krążyły informacje, że chciałby się pozbyć Kew Jaliensa (jakieś słynne negocjacje - wg mediów), ostoi naszej defensywy. A tak na poważnie na razie nikt nie odszedł taki, aby gra Wisły ucierpiała. Przyszedł za to Głowacki, z wypożyczenia wrócił Chrapek, któremu można dać szansę w kilku meczach.

Merkury napisał(a):Wyświetl post
Dzięki tym transferom vide Sikorski a na pewno będą też inne tego typu wynalazki skazujemy się na oglądanie drużyny walczącej co najwyżej o środek tabeli.
Nie sądzę, żeby był gorszy od Lameya. Nie sądzę też, aby dostał kontrakt większy niż 200 tysięcy euro. Jak na rezerwowego piłkarza to nie jest zły pomysł. Grał dwa lata w rezerwach Bayernu. Strzelał tam gole. Gdyby był tak słaby jak mówicie to nawet w rezerwach by go szybko odstawili. Zresztą w Górniku ciekawie grał.

Merkury napisał(a):Wyświetl post
Odejdzie Melikson i nasza siła ofensywna przestanie istnieć, nie mówiąc już o tym, że nasz podstawowy napastnik w ubiegłym sezonie strzelił mniej goli od Dudu Bitona grającego praktycznie jedną rundę. I to jeszcze nie jest pewne na 100% że Bułgar w Wiśle dalej będzie grał bo to ostatni dzwonek patrząc na możliwość zarobienia na nim paru groszy dla klubu.
Praktycznie jedną rundę? W 25 meczach ligowych zagrał 1796 minut, czyli średnio 71 minut w każdym meczu, w których grał. Zresztą było widać, że na wiosnę był w bardzo słabej formie.
Odpowiedz cytując