Marszałek napisał(a):

Taki doping jak ma Irlandia to w piłce reprezentacyjnej ciężko szukać. Nie wiem co śpiewali ale było to iście metafizyczne przeżycie. Szkoda,że odpadają, ale niewątpliwie są ozdobą turnieju.
|
Fakt, to, co robili pod koniec meczu, kiedy było wiadome, że i tak odpadają - niesamowite.
Przez chwile z trybun dało się też usłyszeć "Polska! biało - czerwoni!".