Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14036
Stary 14.06.2012, 22:00
Po zbliżającym się sezonie będziemy musieli zacząć budowę od nowa całego zespołu. Nie da się sprowadzić skutecznego napastnika za darmo a jeśli już idzie o rynek krajowy takie zabiegi można nazwać jednym słowem - dziadostwo - Z przyjściem Bednarza każdy musiał się liczyć, że to będzie właśnie tak wyglądało. Cupiał do siebie zraził tylu ludzi dotychczas, że nie wiem kto po Bednarzu przyjdzie i będzie sprzątał to dzieło, które odziedziczy po dyrektorze sportowy z zerem kontaktów w świecie futbolowym.
Odejdzie Melikson i nasza siła ofensywna przestanie istnieć, nie mówiąc już o tym, że nasz podstawowy napastnik w ubiegłym sezonie strzelił mniej goli od Dudu Bitona grającego praktycznie jedną rundę. I to jeszcze nie jest pewne na 100% że Bułgar w Wiśle dalej będzie grał bo to ostatni dzwonek patrząc na możliwość zarobienia na nim paru groszy dla klubu.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 14.06.2012 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując