Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#789
Stary 14.06.2012, 21:34
Watts napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś, skąd mógłbym ściągnąć bramki z EURO w dobrej jakości, najlepiej HD? Na polskich forach oszukują, bramki które rzekomo mają 3000 kbps wyglądają jak nagrywane ziemniakiem.
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Jakby ktoś miał bramkę Błaszczykowskiego w hd to prosiłbym o link
Lewy -> http://www.embedupload.com/?d=2HYZZECQLI

Kuba -> http://www.embedupload.com/?d=9QAXCZEEB0

szwabski komentarz niestety :/
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując