Watts napisał(a):

|
Wie ktoś, skąd mógłbym ściągnąć bramki z EURO w dobrej jakości, najlepiej HD? Na polskich forach oszukują, bramki które rzekomo mają 3000 kbps wyglądają jak nagrywane ziemniakiem.
|
Rob_Zombie napisał(a):

Jakby ktoś miał bramkę Błaszczykowskiego w hd to prosiłbym o link
|
Lewy ->
http://www.embedupload.com/?d=2HYZZECQLI
Kuba ->
http://www.embedupload.com/?d=9QAXCZEEB0
szwabski komentarz niestety :/