Wyświetl pojedynczy post
pabelos
Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#788
Stary 14.06.2012, 21:27
Watts napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś, skąd mógłbym ściągnąć bramki z EURO w dobrej jakości, najlepiej HD? Na polskich forach oszukują, bramki które rzekomo mają 3000 kbps wyglądają jak nagrywane ziemniakiem.
Tylko że bramka tak około 2 min. w HD zajmuje prawie 150 MB, więc nikt pewnie dlatego nie wrzuca. Po kompresji wiem że rozmiar spada już do 40 MB i wcale nie musi to być 3000 kbps. Wystarczy 2500 kbps.
Odpowiedz cytując