Watts napisał(a):

|
Wie ktoś, skąd mógłbym ściągnąć bramki z EURO w dobrej jakości, najlepiej HD? Na polskich forach oszukują, bramki które rzekomo mają 3000 kbps wyglądają jak nagrywane ziemniakiem.
|
Tylko że bramka tak około 2 min. w HD zajmuje prawie 150 MB, więc nikt pewnie dlatego nie wrzuca. Po kompresji wiem że rozmiar spada już do 40 MB i wcale nie musi to być 3000 kbps. Wystarczy 2500 kbps.