Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14035
Stary 14.06.2012, 21:10
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Z tego co się orientuję to po kilku treningach Sikorskiego w Polonii Jacek Zieliński zesrał się, że potrzebuje jeszcze jednego napastnika bo Daniel wyglądał tak fatalnie.

Mam nadzieję że Sikorski to jest jakiś żart... oby ten żart nie oznaczał rezygnacji z transferu Pawła Brożka. Polonia ma napastnika, którego można określić mianem "kawał piłkarza" jest nim Dvalishvili.
Na chopski rozum to właśnie to będzie oznaczać - jeśli będą G,Q i S tj. 3 napastników o różnych charakterystykach plus juniorzy (i Boguski?) i obsada jest.. Oby załatwili chociaż Dudu na LO, widać że to szczyt marzeń na dziś. Aaa i żeby Maor, Mały, Pareiko i Sobol zostali bo durniozaur gotów rzeczywiście sprowadzić np. Łukasiewicza..
Chyba najc.ujowsza sytuacja od początku TF, cóż robić
Odpowiedz cytując