|
Westersyl: To na pewno nie jest żart. Taki mamy czas w klubie i takiego dyrektora sportowego. Co zrobisz? Trzeba liczyć ze Sikorski odpali....Może...
Z Pawłem to podobno cięzka sprawa. Turcy chcą kupę kasy, a nas niestety nie stac. Tak samo jak pewnie na Kupisza czy Jankowskiego. Chociaz mam nadzieje ze coś się w tych tematach ruszy
|