Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14034
Stary 14.06.2012, 20:42
Westersyl: To na pewno nie jest żart. Taki mamy czas w klubie i takiego dyrektora sportowego. Co zrobisz? Trzeba liczyć ze Sikorski odpali....Może...

Z Pawłem to podobno cięzka sprawa. Turcy chcą kupę kasy, a nas niestety nie stac. Tak samo jak pewnie na Kupisza czy Jankowskiego. Chociaz mam nadzieje ze coś się w tych tematach ruszy
Odpowiedz cytując