Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1500
Stary 14.06.2012, 20:41
szprotson ma rację, dieta w odchudzaniu jest ważniejsza od ćwiczeń, ludzie popełniają błąd bo dietę dopasowują do ćwiczeń a gdy nie jest się sportowcem i nie ćwiczy się dużo to właśnie odpowiedni zestaw ćwiczeń powinien być dopasowany do diety a nie na odwrót i wcale nie chodzi tu o radykalne cięcia po menu dziennym tylko jeść przykładowo 70-80% tego co dotychczas i po pewnym czasie już będą efekty. A boks oprócz kontuzji z nim związanych to dyscyplina raczej na plus bo angażuje dużą część mięśni i szkieletu więc jak najbardziej wskazane dla ciała.
Odpowiedz cytując