|
Z tego co się orientuję to po kilku treningach Sikorskiego w Polonii Jacek Zieliński zesrał się, że potrzebuje jeszcze jednego napastnika bo Daniel wyglądał tak fatalnie.
Jego występy można określić słowem ŻENADA, niech chodzi tu, że nie trafił gdzieś tam na pustą bo to się może zdarzyć... u niego było widać brak jakiej kol wiek inteligencji, techniki strzału, umiejętności gry kombinacyjnej. Zieliński momentami kombinował do tego stopnia że wystawiał w napadzie Sultesa.
Może z postury przypomina trochę "dziewiątkę" natomiast grać w piłkę nie potrafi. Klasa pilarza ujawnia się wtedy kiedy docenia się nie jego prace w postaci biegania lecz wtedy kiedy zmuszony jest do myślenia szczególnie w ataku pozycyjnym.
Mam nadzieję że Sikorski to jest jakiś żart... oby ten żart nie oznaczał rezygnacji z transferu Pawła Brożka. Polonia ma napastnika, którego można określić mianem "kawał piłkarza" jest nim Dvalishvili.
edit: Bednarz - wszyscy wiem że na selekcji piłkarzy szczególnie napastników nie do końca się zna... natomiast z tego co się orientuję to Probierz też ściągnął sobie goscia z Białorusi za dobre pieniążki... gdzieś w tym wszystkim jest jeszcze Kapka, który bądź co bądź nastrzelał w karierze masę goli, podobno jeździł gdzieś oglądać piłkarzy na Bałkany czy Słowację, nie wierzę że można być na tyle ślepym żeby nie znaleźć nikogo lepszego niż Sikorski.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 14.06.2012 o godz. 21:51.
|