|
Sikorski poza Górnikiem nic nigdzie nie pokazał - typowy przykład wyskoku jednego sezonu i do tego nie młody. Jeżeli Lolek pisze o testach to znaczy, że to właśnie o niego chodzi... przecież my kasy nie mamy.
Mieliśmy pozyskać dwóch napastników młodego walczącego o pierwszą jedenastkę i drugiego jako partnera Genkova jeżeli tak to Sikorski właśnie nim ma być.
|