Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien
Offline
#
11
14.06.2012, 13:56
palikot
napisał(a):
http://euro.interia.pl/news-holender...y-z,nId,612584
Tak jeszcze wracając do tematu z przed kilku dni, i osób, którzy próbowali mi za wszelką cenę udowodnić "obiektywność" mediów, jak to one chcą dobrze, dla nas
i tych co strasznie chcieli udowodnić jakimś tvnowskim gównem swoje argumenty...
p.s dalej napierdalajcie na swoich i właźcie w dupe tym z zachodu... w końcu jesteśmy "europejczykami"
nie obrazajac nikogo czytałem ta zacieta dyskusje i brylował w niej jeden z administratorów,ha..... gorylowate buczenie nomen omen na białych zawodnikow
no to tylko w Polszy moze byc
kriswisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriswisla
Znajdź inne posty napisane przez kriswisla