Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.06.2012, 13:56
palikot napisał(a):Wyświetl post
http://euro.interia.pl/news-holender...y-z,nId,612584

Tak jeszcze wracając do tematu z przed kilku dni, i osób, którzy próbowali mi za wszelką cenę udowodnić "obiektywność" mediów, jak to one chcą dobrze, dla nas i tych co strasznie chcieli udowodnić jakimś tvnowskim gównem swoje argumenty...

p.s dalej napierdalajcie na swoich i właźcie w dupe tym z zachodu... w końcu jesteśmy "europejczykami"
nie obrazajac nikogo czytałem ta zacieta dyskusje i brylował w niej jeden z administratorów,ha..... gorylowate buczenie nomen omen na białych zawodnikowno to tylko w Polszy moze byc
Odpowiedz cytując