Kocur napisał(a):

Wczoraj musiałem się gęsto tłumaczyć że mam prawo jechać jeden przystanek dalej niż sięga moja karta na inną linię. W końcu się odpieprzyli.
Chyba zacznę wozić wydrukowanego maila od rzecznika MPK gdzie mi potwierdził że taka możliwość jest.
Edit: wieczorem jak nie zapomnę
|
Dla kolegi snyrting link do uchwały z 6 lipca 2011.
http://www.mpk.krakow.pl/pl/bilety2/...iasta-krakowa/
Par. 6 ust. 6.
Kocur, a czy linia, którą odbiłeś jeden przystanek pokrywa się minimum na jednym odcinku (między dwoma przystankami) z linią, na którą masz kartę ?
Bo chyba jest taki wymóg, jeśli dobrze interpretuję uchwałę. Samo skrzyżowanie tras nie wystarczy chyba, może o to sie pluli.
A jeśli nie o to, to i tak warto pamiętać o tym wyjątku
