Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#335
Stary 14.06.2012, 09:47
Ronaldo wręcz w każdym meczu o istotną stawkę się spina. Odstępstwo od reguły to ostanie derby z Barcą gdzie rzeczywiście był liderem swojej drużyny i poprowadził ją do zwycięstwa.

Co do Holendrów. Ich obrona wczoraj zupełnie nie dawała rady w pierwszej połowie, generalnie w defensywie grają jedynie na wyczekanie i bieganie bez przeszkadzania. Pytanie czy nie mają serca do gry czy tak im coach nakreślił.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując