http://niezalezna.pl/29850-nie-ma-ju...ki-jest-polska Hehe
Co do flagi, to chyba wystarczająco obrazuje ona, co tak naprawdę ruskie świetowały tym swoim pochodem..400 lecie wyzwolenia Moskwy spod naszej okupacji..
Kurestwem Hajki było pierdzielenie przez 2 tygodnie o tym, że ruskie organizują marsz, dostaja na to pozwolenie itd. Po czym na koniec okazało się, że to zwykła zbiórka i przemarsz.. Ewidentnie władzy zależało na awanturach i dlatego sami zaprosili chuliganów do zabawy..