Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17674
Stary 14.06.2012, 09:26
http://niezalezna.pl/29850-nie-ma-ju...ki-jest-polska Hehe

Co do flagi, to chyba wystarczająco obrazuje ona, co tak naprawdę ruskie świetowały tym swoim pochodem..400 lecie wyzwolenia Moskwy spod naszej okupacji..

Kurestwem Hajki było pierdzielenie przez 2 tygodnie o tym, że ruskie organizują marsz, dostaja na to pozwolenie itd. Po czym na koniec okazało się, że to zwykła zbiórka i przemarsz.. Ewidentnie władzy zależało na awanturach i dlatego sami zaprosili chuliganów do zabawy..
[][][][]> T S W <[][][][]