Jako, że ostatnio, dzięki pewnemu filozofowi z Biłgoraju, postawa ateistyczna (a właściwie chyba bardziej laicka) staje się coraz bardziej modna wśród unijnej młodzierzy z Polski to polecam tekst -
http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2527. Można szybko rozeznać się w trikach, a właściwie oszustwach, jakie stosuje lewica aby przekonać ludzi do swoich racji.
Jeśli chodzi natomiast o oprawę jaką przyszykowali Rosjanie na mecz - osobiście nie mam do nich pretensji. Na meczach tego typu oprawy się pojawiają, wiadomo też jaki mają cel. Można tylko załować, że Polacy nic nie przygotowali ale jakby nie jest to zaskoczenie biorąc pod uwagę bojkot euro.
Ruscy byli ganiani po Warszawie nie tylko z powodów politycznych, chyba każdy tutaj zdaje sobie z tego sprawę.