Gwiaździsty napisał(a):

Temat Smoleńska prędko nie pojawi się w mediach. Cała medialna propaganda rządowa i ich mediów skierowana jest na Euro, którym już rzygać się chce. I tak będzie przez cały miesiąc a potem kolejny miesiąc pochlebstw i wiwatów na cześć zakończonej imprezy. Wczoraj ściągnięto kamerzystów TVP do URM-u tylko po to aby nagrali Tuska wraz z kompanami na posiedzeniu Rady Ministrów stojących i trzymających w górze szaliczki "Polska" Tego typu błazeństwa jeszcze długo będą przysłaniać rzeczywiste problemy Polski.
|
Niestety, za niedługo Polskę zapewne dopadnie potężny kryzys zadłużeniowy. Może wtedy powstanie szansa, by przynajmniej część prawdy wyszła na jaw.