Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2135
Stary 14.06.2012, 09:07
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Temat Smoleńska prędko nie pojawi się w mediach. Cała medialna propaganda rządowa i ich mediów skierowana jest na Euro, którym już rzygać się chce. I tak będzie przez cały miesiąc a potem kolejny miesiąc pochlebstw i wiwatów na cześć zakończonej imprezy. Wczoraj ściągnięto kamerzystów TVP do URM-u tylko po to aby nagrali Tuska wraz z kompanami na posiedzeniu Rady Ministrów stojących i trzymających w górze szaliczki "Polska" Tego typu błazeństwa jeszcze długo będą przysłaniać rzeczywiste problemy Polski.
Niestety, za niedługo Polskę zapewne dopadnie potężny kryzys zadłużeniowy. Może wtedy powstanie szansa, by przynajmniej część prawdy wyszła na jaw.
Odpowiedz cytując