Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#430
Stary 14.06.2012, 08:53
Wczoraj musiałem się gęsto tłumaczyć że mam prawo jechać jeden przystanek dalej niż sięga moja karta na inną linię. W końcu się odpieprzyli.

Chyba zacznę wozić wydrukowanego maila od rzecznika MPK gdzie mi potwierdził że taka możliwość jest.


Edit: wieczorem jak nie zapomnę
Ostatnio edytowane przez Kocur : 14.06.2012 o godz. 09:09.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując