Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
56867
14.06.2012, 07:54
Papikyan z ŁKS-u trafi do Wisły ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,53714,t...wiadomosc.html
Papikyan grywał na lewej pomocy,myśle że to dobry pomysł żeby sprowadzic młodego Ormianina bo Kiro słabiutki a Ivica ma swoje lata
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.06.2012 o godz. 08:07.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA