Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 13.06.2012, 22:52
Zastanawia mnie jak to jest ze Ronaldo za kazdym razem w meczach o wysoka stawke jest tak zdenerowany/spiety/chcacy sie pokazac jak najlepiej......?

przeciez to co on dzis robil to parodia pilkarza,wszytsko zle ,gol Murzyna uratował mu tylek ...

niby gwiazda ale jak dla mnie nie spelniona,co Euro to gosc pęka ,dla mnie nie jest to półka razem z Messim.

Co do Holendrow to az mi ich szkoda ,tam musi byc cos w srodku nie tak,bo ten zespol ma wielkie papierowe ambicje a w meczach klapa na calego.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując