|
I co pokazał Huntelaar? jedno wielkie g... a tak sie chwalił, ze jest lepszy od van Persiego a to Robin walczył, biegał, podawał, strzelał i jako jedyny trafił do siatki. Szkoda tylko, ze Oranje tak pozno zaczeli grac. Jeszcze szanse iluzoryczne maja ale tylko cud moze dac im awans. Niemcy wygrywaja z Dunczykami dwoma bramkami, Holandia wygrywa z Portugalia dwoma bramkami - wtedy Oranje wraz z Niemcami awansuja dalej.
|