Ma_niek napisał(a):

|
Przeciez chyba juz nie ma zadnych zaleglosci po tym jak oddali nam Cwielonga.
|
bo nie jest nam dłużny, 5 lat temu oddali nam Ćwielonga za 800 tyś zł (zajebisty interes ubili), co pokrywało wszystkie długi jakie względem nas mieli od tego czasu na linii Ruch-Wisła doszło do jednego"transferu" wypożyczenie Burligi, chyba nie myślicie, że był to deal za, który Ruch obiecał nam 300 tyś ojro