Wyświetl pojedynczy post
domenica90
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Stalowa Wola/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.06.2012, 16:51
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
To jak Ci nie pasuje, to nie oglądaj, zamknij jadaczkę i wyjazd z tego tematu, bo tu nie miało być .......enia o tym kto jest Polakiem, a kto nie.

Ojgen zagrał wczoraj kapitalne zawody, wsparł naszą grę zarówno w ofensywie jak i obronie, wg mnie był jednym z najlepszych na boisku.
Ach, ależ szkoda, że nie gra dla nas Melikson, prawda?

Ten to dopiero by wymiatał! A i przekląć pewnie potrafi.

Co do jednego masz rację, robię wyjazd z tego tematu. Nigdy nie byłam jakąś nacjonalistką ani nic z tych rzeczy i wcale nie kocham naszego kraju bezgranicznie, ale jak widzę, że Wiślaków można kupić dobrą grą i ku..., to faktycznie, lepiej, żebym sobie poszła.
No i przyszło mi zmienić podpis, "dzięki", Kubuś...
Odpowiedz cytując