Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 13.06.2012, 15:56
Obiektywnie to Ojgen mnie zadziwia. Olewałem kadrę z wielu powodów (same mecze towarzyskjie, pełno pieprzenia w mediach o nie-Polakach, Dyzma jako trener), ale jak na spokojnie obejrzałem te 2 mecze to gośc gra naprawde świetnie. Oby tak dalej.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując