Ad1. Już to chyba wujaśnialiśmy. Przetargi. Jak Cię nie stać, nie buduj. Przykład A2. Słyszałeś o tym, że rząd nie płaci? Nie. Nie płacą wykonawcy.
Ad2. Bufetowa nie wydała zgody na marsz, bo o takie coś ruscy nie prosili. Wydała zgodę na zgromadzenie większej ilości osób w jednym miejscu. Nie miała prawa tego zabronić. W Gdańsku takie zebranie mają Niemcy i jakoś Gdańszczanie nie protestują.
Ad.3 Elita tych z tych krajów ma w dupie naszą katastrofę, wpadki Komorowskiego czy oszczerstwa Kaczyńskiego. Elitę interesuje kasa. A mnie interesuje, co myśli zwykły angol, niemiec czy hiszpan.
Ad.4 Dokładnie, paru głuków. Gwarantuje CI, że 3/4 tego składu co machało pieściami machało nie z powodu flagi, swoich przekonań czy wiary. Machali bo lubią machać. A Ruska się wali jak jest okazja.
hunter napisał(a):

|
A ja mam do Ciebie Szpenie jedno konkretne pytanie.
|
Pan ciekawski. Ruscy to nie moi bracia.