Ma_niek napisał(a):

|
A jak nam tym pomogl w wygraniu z Fulham tez tak pisales?. Koleś talent miał ale cos go nie pokazywał. Gdyby sie dalo przedluzyc wypozyczenie to powinni to zrobic.
|
Argentyńczyk Gervasio Daniel Nunez został nowym zawodnikiem Wisły Kraków. Pomocnik został wypożyczony na rok z argentyńskiego klubu Quilmes Atlético z opcją przedłużenia umowy.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisly_krakow/
coś takiego znalazłem tylko , rozumie to jako możliwość przedłużenia umowy o kolejny rok