Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17663
Stary 13.06.2012, 14:28
A ja mam do Ciebie Szpenie jedno konkretne pytanie.

Nie raz i nie dwa w tym temacie pisałeś, że znasz się doskonale na prowadzeniu działalności gospodarczej, przekonywałeś nas że Platforma tak wiele dobrego robi dla przedsiębiorców oraz że na pewno nie narzekasz na swoją sytuację materialną.

To czym Ty na Boga zarządzasz/pracujesz, że masz czas prawie na pełną dobę przed kompem i pisanie postów na forum, a do tego nie masz kłopotu żeby zawalić cały dzień roboty na udział w nędznym marszu radzieckich przyjaciół?