|
Quioto w akcji nie widziałem - jedno jest pewne liga w Hondurasie do najlepszych nie należy to zresztą w tym wypadku eufemizm. 21 lat 8 bramek i podobno wielki talent ja jakoś tego nie kupuję wolałbym już Jankowskiego, którego fanem nie jestem specjalnym ale znając możliwości finansowe Wisły na lepszego napastnika nas obecnie nie stać.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 13.06.2012 o godz. 14:05.
|