Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56853
Stary 13.06.2012, 13:53
Quioto w akcji nie widziałem - jedno jest pewne liga w Hondurasie do najlepszych nie należy to zresztą w tym wypadku eufemizm. 21 lat 8 bramek i podobno wielki talent ja jakoś tego nie kupuję wolałbym już Jankowskiego, którego fanem nie jestem specjalnym ale znając możliwości finansowe Wisły na lepszego napastnika nas obecnie nie stać.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 13.06.2012 o godz. 14:05.
Odpowiedz cytując