Merkury napisał(a):

|
Jesteś Polakiem - zdaniem Bednarza to wystarcza by przyciągnąć na stadion kibiców oby tylko zamiast Jankowskiego nie wylądował u nas Sikorski. A podobno mieliśmy sprowadzić talent z Hondurasu, czyżby okazał się zbyt drogi. Jankowski w sumie nie kosztowałby nas wiele bo Ruch ma względem Wisły zaległości finansowe sięgające ok. 300 tys euro plus odsetki.
|
1. No chyba jeden drugiego nie wyklucza (mam nadzieję)
2. Ty uważasz że który jest lepszy sportowo Jankowski czy Quioto ? Z twojego komentarza wynika że Quioto jest lepszy ale Jankowski zakontraktowany bo Polak....