Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56852
Stary 13.06.2012, 13:40
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Jesteś Polakiem - zdaniem Bednarza to wystarcza by przyciągnąć na stadion kibiców oby tylko zamiast Jankowskiego nie wylądował u nas Sikorski. A podobno mieliśmy sprowadzić talent z Hondurasu, czyżby okazał się zbyt drogi. Jankowski w sumie nie kosztowałby nas wiele bo Ruch ma względem Wisły zaległości finansowe sięgające ok. 300 tys euro plus odsetki.
1. No chyba jeden drugiego nie wyklucza (mam nadzieję)
2. Ty uważasz że który jest lepszy sportowo Jankowski czy Quioto ? Z twojego komentarza wynika że Quioto jest lepszy ale Jankowski zakontraktowany bo Polak....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując