Ponieważ dyskutowaliśmy tu kiedyś o gazie łupkowym dlatego link na ten temat:
http://biznes.interia.pl/podatki/new...lupkow,1808785
Ale żeby nie odbiegać od tematu

:
1. Czy dobrze pamiętam że jeszcze kilka dni temu Szpenio był przeciwnikiem dopuszczenia do przemarszu ruskich kibiców

Widocznie coś mu się zmieniło po tym gdy pozwolenie wydała Bufetowa

. To jest dopiero dbanie o wizerunek i walka z zaściankowością

.
2. Ciekaw też jestem czy nadal będzie potrzebował mediów zagranicznych do tego aby wyrobić sobie swoją własną ocenę mistrzostw

.
3. Jak widać też wyraźnie podejmuje trend wyznaczony przez PRowców z PO. Otóż czytając nocne wpisy na portalach typu onet czy interia widać było jak ciężko pracuje młodzieżówka PO aby okazało się że zamieszkom winny jest ... PiS. Nie organizatorzy i Bufetowa tylko PiS

. Logika wywodu mniej więcej taka sama jak u Szpenia: Kępa i Romaszewski poręczyli za Starucha

.
4. Wiemy też jak wyglądają cierpienia leminga
:" w....u poszło tyle lat poprawiania polskiego wizerunku, naszej zaściankowości. Idioci" 
. Biedak nie martwi się tym że świat śmieje się z nas: że nie jesteśmy w stanie zbadać porządnie w jaki sposób zgniął nasz prezydent, że nie jesteśmy w stanie wybudować na imprezę dróg (a jeśli już budujemy to w stanie "przejezdności"), że obecny prezydent kompromituje kompletnie kraj gdy w trakcie swojego wystąpienia zagranicznego opowiada o bigosie, że w Unii zostaliśmy przez Niemców i Francuzów wstawieni do karty dań itp, itd. Dla niego największą traumą jest to że paru ruskich dostało po gębie

. I do tego martwi się jeszcze naszą zaściankowością

. Szpenio, żebyś Ty zdawał sobie sprawę jak bardzo zabawny jesteś

.
5. A to:
"tuman jesteś",
"Wasza głupota jest porażająca" czy to
"skończ pajacu łączyc piłkę i całe swoje życie z polityką, bo za parę lat będziesz jak ten debil co zabił Rosiaka" to w rzeczy samej przejaw daleko idącej troski o wizerunek

(pomijając już fakt że debil który zabił Rosiaka robił to w imię obrony kraju przed zaściankowością, z czego wniosek że to raczej Ty Szpeniu podążasz tą drogą

).