Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17653
Stary 13.06.2012, 12:21
Ponieważ dyskutowaliśmy tu kiedyś o gazie łupkowym dlatego link na ten temat:
http://biznes.interia.pl/podatki/new...lupkow,1808785
Ale żeby nie odbiegać od tematu:
1. Czy dobrze pamiętam że jeszcze kilka dni temu Szpenio był przeciwnikiem dopuszczenia do przemarszu ruskich kibiców Widocznie coś mu się zmieniło po tym gdy pozwolenie wydała Bufetowa . To jest dopiero dbanie o wizerunek i walka z zaściankowością .
2. Ciekaw też jestem czy nadal będzie potrzebował mediów zagranicznych do tego aby wyrobić sobie swoją własną ocenę mistrzostw.
3. Jak widać też wyraźnie podejmuje trend wyznaczony przez PRowców z PO. Otóż czytając nocne wpisy na portalach typu onet czy interia widać było jak ciężko pracuje młodzieżówka PO aby okazało się że zamieszkom winny jest ... PiS. Nie organizatorzy i Bufetowa tylko PiS . Logika wywodu mniej więcej taka sama jak u Szpenia: Kępa i Romaszewski poręczyli za Starucha.
4. Wiemy też jak wyglądają cierpienia leminga:" w....u poszło tyle lat poprawiania polskiego wizerunku, naszej zaściankowości. Idioci" . Biedak nie martwi się tym że świat śmieje się z nas: że nie jesteśmy w stanie zbadać porządnie w jaki sposób zgniął nasz prezydent, że nie jesteśmy w stanie wybudować na imprezę dróg (a jeśli już budujemy to w stanie "przejezdności"), że obecny prezydent kompromituje kompletnie kraj gdy w trakcie swojego wystąpienia zagranicznego opowiada o bigosie, że w Unii zostaliśmy przez Niemców i Francuzów wstawieni do karty dań itp, itd. Dla niego największą traumą jest to że paru ruskich dostało po gębie . I do tego martwi się jeszcze naszą zaściankowością . Szpenio, żebyś Ty zdawał sobie sprawę jak bardzo zabawny jesteś .
5. A to: "tuman jesteś","Wasza głupota jest porażająca" czy to "skończ pajacu łączyc piłkę i całe swoje życie z polityką, bo za parę lat będziesz jak ten debil co zabił Rosiaka" to w rzeczy samej przejaw daleko idącej troski o wizerunek (pomijając już fakt że debil który zabił Rosiaka robił to w imię obrony kraju przed zaściankowością, z czego wniosek że to raczej Ty Szpeniu podążasz tą drogą ).
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 13.06.2012 o godz. 12:30.