Szpen napisał(a):

|
jaka parada z ruskimi. Drozd, weż rozbieg i .......nij sie mocno o ścianę, bo polityczne gówno już Ci całkiem świat przesłoniło. Szedłem durniu na mecz, z Polakami. To, że se ruskie sżły w jednej kupie to mnie to .... obchodzi, bo w drugiej, takiej samej kupie szedłem ja. W....iasz tylko taką postawą, bo gówno wiesz, gówno widziałeś a mądrzysz sie strasznie. Banda gamoni napadła na pikników i tyle. W jak pio.......onym politycznie kraju ja żyje, gdy po pobiciu niewinnych ludzi dostaje sie po uszach za brataniem się z nimi? Przecież to jest chore. Skończ pajacu łączyc piłkę i całe swoje życie z polityką, bo za parę lat będziesz jak ten debil co zabił Rosiaka.
|
No faktycznie, media podają, że 7 Polaków znalazło się w szpitalu. Ciekawe jak to się stało skoro ruscy tacy pokojowi byli

Te krótkie spodenki to załozyli pewnie bo im ciepło było. Ogromny antypolski baner zrobili w Rosji też w celach "pokojowych".