Szpen napisał(a):

tyle masz do powiedzenia?
tuman jesteś, skoro dla Ciebie wszystko kojarzy się w tym stylu.
|
W jakim stylu, twoja parada z ruskimi we własnej stolicy to czego dowód? Nowoczesności i otwartości? Nie kolego, to dowód bezmyślności i koniunkturalizmu. Przymioty każdego klakiera cudaka. Co takiego dobrego spotkało nas ostatnio ze strony Rosji żeby podpinać się pod ich marsze. Brakuje ci obcasa do lizania? To że kilku dostało liścia to tylko dowód że Polacy są tolerancyjni. A że robisz z tego aferę wywołuje tylko pusty śmiech. Wiem ze tak masz w instrukcji, ale to cie nie usprawiedliwia

.