Wyświetl pojedynczy post
Mistal
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56845
Stary 13.06.2012, 11:14
chopin napisał(a):Wyświetl post
tylko Jankowskiemu za rok kończy sie kontrakt wiec tyle na pewno nie będzie kosztował max 300tys ojro!
za 300 tyś euro to Ci nawet Górnik Nakoulmy nie sprzeda zawodnika starszego i mniej utalentowanego. Napastnika szuka Lech i Legia również, Jankowski to obecnie najlepszy napastnik młodego pokolenia wolny na rynku, myślisz, że tamte drużyny nie są w stanie wyłożyć więcej? Już nie wspominając o tym, że Ruch gra w LE, mogą go zachować, pograć te 2 rundy, pokazać i sprzedać na zachód też na pewno za więcej. Po za tym to nie są już te czay gdzie Ruch sprzedaje piłkarzy za grosze bo musi, zobaczcie ile wzieli za Sadloka i Sobiecha (pierwszy 1 mln euro drugi 1,5). Jeśli Wisła się nim interesuje i faktycznie kończy mu się za rok kontrakt musimy liczyć się z wydatkiem co najmniej 700 tyś euro.
Odpowiedz cytując