chopin napisał(a):

|
tylko Jankowskiemu za rok kończy sie kontrakt wiec tyle na pewno nie będzie kosztował max 300tys ojro!
|
za 300 tyś euro to Ci nawet Górnik Nakoulmy nie sprzeda zawodnika starszego i mniej utalentowanego. Napastnika szuka Lech i Legia również, Jankowski to obecnie najlepszy napastnik młodego pokolenia wolny na rynku, myślisz, że tamte drużyny nie są w stanie wyłożyć więcej? Już nie wspominając o tym, że Ruch gra w LE, mogą go zachować, pograć te 2 rundy, pokazać i sprzedać na zachód też na pewno za więcej. Po za tym to nie są już te czay gdzie Ruch sprzedaje piłkarzy za grosze bo musi, zobaczcie ile wzieli za Sadloka i Sobiecha (pierwszy 1 mln euro drugi 1,5). Jeśli Wisła się nim interesuje i faktycznie kończy mu się za rok kontrakt musimy liczyć się z wydatkiem co najmniej 700 tyś euro.