Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17645
Stary 13.06.2012, 10:39
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A flagę z sierpem i młotem miałeś? Bo jak nie to jesteś strasznie zaściankowy.
tyle masz do powiedzenia?
tuman jesteś, skoro dla Ciebie wszystko kojarzy się w tym stylu.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 13.06.2012 o godz. 10:47.