Szpen napisał(a):

ciekawe czy Kempa i Romaszewski znów polecą poświadczać, że to dobrzy chłopcy.
wiedziałem że Korwin jest rozjebem, ale że idiotą?
w....u poszło tyle lat poprawiania polskiego wizerunku, naszej zaściankowości. Idioci.
od razu wyprzedzam oskarżenia w moją osobę: Byłem na miejscu, szedłem tym mostem i widziałem co się działo na własne oczy.
|
A flagę z sierpem i młotem miałeś? Bo jak nie to jesteś strasznie zaściankowy.