Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17644
Stary 13.06.2012, 10:13
Szpen napisał(a):Wyświetl post
ciekawe czy Kempa i Romaszewski znów polecą poświadczać, że to dobrzy chłopcy.

wiedziałem że Korwin jest rozjebem, ale że idiotą?

w....u poszło tyle lat poprawiania polskiego wizerunku, naszej zaściankowości. Idioci.

od razu wyprzedzam oskarżenia w moją osobę: Byłem na miejscu, szedłem tym mostem i widziałem co się działo na własne oczy.
A flagę z sierpem i młotem miałeś? Bo jak nie to jesteś strasznie zaściankowy.
Hej Nasz TS !!