|
Nie sądzę żeby żądanie przeprosin odniosło jakiś skutek. Na pewno na umieszczaniu takich sprostowań nie zależy ludziom, którzy te artykuły napisali.
Dziennikarze mają kolejny materiał, który potwierdza fałszywą tezę, że Polscy kibice to dzicz, która buczy na murzynów i wszyscy, oprócz nas, są zadowoleni. Zachodnie społeczeństwa, bo mogą się poczuć lepiej od nas - "patrzcie jacy dzikusy, nie to co my" a redaktory, bo skasowały honorarium za wierszówkę.
Dodam tylko, że jakoś specjalnie mnie to nie martwi. Zazwyczaj bawią mnie komentarze ludzi z zachodu o Polakach, w szczególności gdy z nimi rozmawiam i zadają mi pytania w stylu - "czy nie boisz się mieszkać z Polakami".
|