Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17642
Stary 13.06.2012, 08:23
ciekawe czy Kempa i Romaszewski znów polecą poświadczać, że to dobrzy chłopcy.

wiedziałem że Korwin jest rozjebem, ale że idiotą?

w....u poszło tyle lat poprawiania polskiego wizerunku, naszej zaściankowości. Idioci.

od razu wyprzedzam oskarżenia w moją osobę: Byłem na miejscu, szedłem tym mostem i widziałem co się działo na własne oczy.