ichigo napisał(a):

|
Gebre Selassie urodził się i wychował w Czechach....
|
Jeśli tak to przyznaje Ci racje, choc ciezko go nie "zauwazyc"..
Hanys w gruncie rzeczy oceny sa dobrze wystawione, ale nie do konca.
Tyton 7 (10 przyznaje sie za cos wybitnego)
Wasyl 5 lub 6: walczyl, nieustepowal, zrobil to co do niego nalezalo..
gdyby potrafil robic cos wiecej z pilka przeszedlby z prawej obrony na pomocnika
Obraniak 4
Smuda 5 - kto powiedzial ze dzisiaj mielismy wygrac? ciekawe co bys powiedzial kiedy
przez np.Wolskiego poszla kontra na 2-1? Nie ma co kombinowac, w sobote walka o awans, trzeba w koncu cos wygrac.. Pyrsk