Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 12.06.2012, 22:09
Podstawowe pytanie - po co nam ten remis?

Smuda dzisiaj pokazał jak bezmyślnym jest trenerem, zachował się jak stadionowy Janusz a nie jak profesjonalista. Po cholerę my broniliśmy tego wyniku, dlaczego tak nam zależało na jednym punkcie?


@ciacho

Najlepszy mecz? Dobrze zagrał Lewandowski, Tytoń i czasami przebłyski miewali Wasyl z Perquisem. Pomoc nie istniała, boki obrony, w szczególności Sebastian Benisz, kompromitacja. Cała formacja obronna choć czasami grała z dużym poświęceniem miała bardzo dużo szczęścia, bo większość interwencji była zupełnie niepotrzebnie bardzo ryzykowna. Wystarczyło jedno dobre prostopadłe podanie żeby w tyłach pojawiał się chaos i panika.
W środku pola nie potrafiliśmy wymienić kilku składnych podań, najgorszy był Mierzejewski, który mimo, że wszedł na ostatnie 20 minut to albo podawał niecelnie albo do tyłu albo na alibi do najbliżej stojącego partnera. Najczęściej i tak pomocnicy byli bezrobotni, bo nasza taktyką była stara, sprawdzona dzida do przodu i liczenie, że Lewandowski sam ogra 4 Rosjan.

Bardzo znamienna była sytuacja przy bramce Kuby - zobaczcie w 0:03 sekundzie jak ustawieni są nasi zawodnicy - http://www.youtube.com/watch?v=UQ9-6zY8yaU , to jest przecież kpina. Co oni tam w trójkę robili?


Mecz ogólnie słaby a przede wszystkim bardzo głupio zremisowany. Zamiast ostatnie dziesięć minut rzucić się do ataku, to my bronimy wyniku tak jakby od niego cokolwiek zależało.
Ostatnio edytowane przez snyrting : 12.06.2012 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując