Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2231
Stary 12.06.2012, 17:58
Przecież na każdym meczu, z sektora od C1 - C5 lecą jakieś małpie pohukiwania, gdy w drużynie przeciwnej jest jakiś czarnoskóry zawodnik... Jakoś teraz się wszyscy uruchomili z tym na forum, niektórzy wielkie zdziwienie, że ktoś sieje propagandę. Można i tak. Tylko mnie dziwi jedno - na mecze nie chodzicie, że tego nie słyszycie "na co dzień"?

Żeby nie było - uważam takie rzeczy za zwykłe buractwo i chamstwo. A bronienie czegoś takiego przez niektórych, to już naprawdę dramat.
Odpowiedz cytując