Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2230
Stary 12.06.2012, 16:51
alez dla mnie jest to oczywiste - niektórzy udawali goryle i to nie ulega wątpliowści.
Oficjalny komunikat w tej sprawie wydany przez Urząd Miasta jest tylko propagandą.
Nie było wcześniej nieprawdziwej informacji. Może za to była za bardzo uwypuklona i przesadzona.
Natomiast propaganda UM to po prostu kłamstwo w żywe oczy.
Można i tak.
Tak samo jak ruscy kibice twierdzili że to polscy stewardzi byli winni temu, że zostali pobici.
Ciekaw jestem tylko czy ci, kótrzy zorganizowali te nikomu niepotrzebną w tym miejscu i czasie akcję, nie czują, że ktoś (Szatanik) chce im odebrac całą "chwałę".
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując