Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2229
Stary 12.06.2012, 16:22
FraMat napisał(a):Wyświetl post
niech żyje propaganda
Pisałem wcześniej, że widziałem na holenderskiej stacji ten incydent - było słychać dżungle, która już wtedy zdawała mi się jakoś lekko nie naturalna.
Ciekawe jest jednak to, że zauważyłem na YouTube ujęcie z tej samej kamery, które jest oryginalnie wrzucone i jest ono bez odgłosów dżungli. Manipulacja poprzez podłożenie dźwięku to dopiero jest propaganda.

edit:
Nie zaprzeczam że coś takiego było po prostu media też dołożyły swoje.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 12.06.2012 o godz. 18:04.
Odpowiedz cytując