FraMat napisał(a):

Pisałem wcześniej, że widziałem na holenderskiej stacji ten incydent - było słychać dżungle, która już wtedy zdawała mi się jakoś lekko nie naturalna.
Ciekawe jest jednak to, że zauważyłem na YouTube ujęcie z tej samej kamery, które jest oryginalnie wrzucone i jest ono bez odgłosów dżungli. Manipulacja poprzez podłożenie dźwięku to dopiero jest propaganda.
edit:
Nie zaprzeczam że coś takiego było po prostu media też dołożyły swoje.