grosz napisał(a):

Czy pojawiła się jakaś oficjalna informacja o tym że Stan odchodzi z Wisły?
Gdzie te transfery panie Bednarz!! zapewne Bednarz oglada zawodników na Euro który pasowałby do Wisły
|
Masz na myśli te, na które Bednarz mówił, żeby się nie nastawiać?
Wy jesteście po prostu pojebani.
