JrQ- napisał(a):

|
Śmieszą mnie celowe deprecjonowanie naszych zawodników, którzy od nas odchodzą (Melikson i Biton).
|
Wyśmianie porównania Bitona z Lewandowskim, to nie deprecjonowanie tylko realizm. Poza techniką strzału i celnością nie ma co porównywać. W każdym innym aspekcie Lewy to znacznie wyższa klasa.