Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7295
Stary 12.06.2012, 13:47
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Śmieszą mnie celowe deprecjonowanie naszych zawodników, którzy od nas odchodzą (Melikson i Biton).
Wyśmianie porównania Bitona z Lewandowskim, to nie deprecjonowanie tylko realizm. Poza techniką strzału i celnością nie ma co porównywać. W każdym innym aspekcie Lewy to znacznie wyższa klasa.
Odpowiedz cytując