Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2225
Stary 12.06.2012, 13:46
Jeszcze czy już wystarczy


Cytat:
"W ocenie policji oraz obserwatorów podczas treningu reprezentacji Holandii na stadionie Wisły Kraków nie doszło do rasistowskich incydentów". Takie oświadczenie wydał zastępca dyrektora ds. informacji Filip Szatanik z urzędu miasta.

"Zarejestrowany zapis sesji otwartej (treningu - przyp. jkl) nie daje podstaw do twierdzenia że na stadionie doszło do jakichkolwiek rasistowskich ekscesów. Co więcej, podczas konferencji prasowej zwołanej dzień po treningu piłkarze reprezentacji Holandii podkreślali fantastyczną atmosferę panującą w Krakowie. Ani słowem nie wspomniano o rzekomych rasistowskich incydentach podczas otwartej sesji" - czytamy w oświadczeniu. Kończy się ono apelem o "natychmiastowe zaprzestanie powielania nieprawdziwych informacji, które psują wizerunek miasta".
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując