Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7294
Stary 12.06.2012, 13:45
murray napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie będzie ci wskazywał, bo wyszedłeś z porównaniem Bitona do Lewandowskiego, co samo w sobie jest daremne, a jeszcze poprawiłeś to tym, że w zasadzie to jest ten sam poziom.

No to napiszę:
Lewandowski to poziom takiego Cavaniego.
Biton jest słabszy i to zdecydowanie. W pomocy drużynie, w ustawianiu się, w pracowitości. Stukał bramki i dobrze, bo od tego jest napastnik, ale Lewandowski>>>>>>Biton.

Standard Liege nie jest o wiele mocniejszym zespołem, bo każdy widział, że są cieńcy jak dupa węża.
I ta dupa węża i tak nas ograła

Standard finansowo,organizacyjnie jest od nas poziom wyżej,jak był u nas Masskant i Stan to wszystko wskazywało na to że idziemy w dobrą stronę aby gonić takie kluby jak Standard ale obecnie to źle wygląda
Nasi piłkarze w większości nie są nawet warci 1 mln Euro,poza Genkovem Meliksonem Małeckim nie mamy już nic

Standard kupił Btona za grosze a bardzo możliwe że sprzeda go za rok,dwa za 4mln Euro czy więcej,bo potencjał Biton ma olbrzymi

Biton ma świetne uderzenie,niezłą szybkość,spryt w polu karnym

Na minus:słabo się zastawia,jest typowym snajperem i na asysty z jego strony nie ma co liczyć

Niektórzy oceniają Bitona przez pryzmat gry Wisły a to nie fair bo był naszym najlepszym ligowym strzelcem i jednym z najlepszych w lidze

Co do porównań z Lewandowskim to inna liga,Lewandowskiego można porównywać z najlepszymi graczami na świecie,Biton to na razie poziom Rudnevsa czy Brożka a nawet na razie niżej co nie zmienia faktu że w przyszłości może być świetnym graczem
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 12.06.2012 o godz. 13:52.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując