Maciuś napisał(a):

|
Jesli przegramy z Rosją to ta w ostatniej kolejce podlozy sie Grecji zeby nas wykiwac z drugiej fazy.
|
Wy tak wszędzie musicie szukać spisków? Rosja będzie się podkładała mogąc przez to spaść na drugie miejsce i mieć trudniejszego rywala w ćwierćfinale?